aliaga-temizlik

Aliağa Temizlik Kampanyası

Güvenilir bir firmadan Ev Temizliği hizmeti alıp günlük hayatınızda zaman kazanarak garantide olmak istemez misiniz ? Yarından itibaren geçerli olacak kampaya detaylarımız şu şekildedir.

Günlük yaşantımızda, bulunduğumuz ortamın, oturduğumuz yerin, hijyenik olması sağlığımız açısından çok önemlidir. Bunun yanı sıra, günlük ev temizliği yapılmış temiz ve düzenli bir evde yaşamak, insana rahatlık, ferahlık ve huzur verir. Yerlerdeki çöp kırıntıları, raflarda ve yüzeylerdeki toz birikintilerini kimse hoş karşılamaz. Hanımların, çoğu zaman ya da her gün temizlikle uğraşacak zamanları olmuyor. Çalışan bayanlar açısından, izin günlerinde ev temizliği yapmak adeta işkence gibi gelebilir. Ailesine veya kendine ayırdığı vakti temizlikle geçirmek, o kişi için mecburi ve sıkıcı bir iş olarak gelecek ve hafta sonu tatilinde dinlenmesini engelleyecektir.

Sizler için Aliağa Temizlik firması olarak 2020 yılı kampanyamızı açıklıyoruz. 1 Şubat 2020 – 31 Aralık 2020 Tarihleri arası Aliağa Ev temizliği hizmetimizde %30 indirim yapmış bulunuyoruz. Detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

/ Aliağa Temizlik, Genel / Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardımamı İhtiyacınız var? Bizimle iletişime geç