Ev Temizliği

Ev Temizliği hizmeti konut ve Meskenlerin konumuna göre, İNŞAAT ve TADİLAT sonrası, İLAÇLAMA ve TAŞINMA sonrası, DOĞAL AFET ( yangın, su basması vb. ) ikamet halinde oturulan EŞYALI KONUT olmak üzere birkaç çeşittir. Ev temizliği için Beta Temizlik Hizmetleri’ tercih etmeniz durumunda Temizlik hizmetinin ifası için gerekli tüm kimyasal ve ekipmanlar, Personel, Ulaşım ve Yemek giderleri tarafımızdan karşılanacak olup EKSTRE bir ücret talebinde bulunulmayacaktır. İkamet alanlarımız bizler için iç dünyamızın dışa dönük tek göstergesidir. Temizlik hizmeti kadar bu hizmetin ifası esnasında konutta bilinçsiz uygulamalardan meydana gelecek hasarlarda düşünülüp bu konuda uzman ekip tarafından lokal kimyasal kullanımı ile ( kullanılacak alanın türüne ve dokusuna göre)  olabilecek en üst düzeyde hijyen sağlanmalıdır.

Ofis Temizliği

Zamanınızın büyük bölümünü harcadığınız OFİS, BÜRO ve İŞ YERLERİNİZDE rahat ve temiz bir ortam yaratmak için  sürekli görev alacak bordrolu temizlik hizmetleri,  Günün belli saatleri, haftanın-ayın belli günleri, haftada-on beş günde-ayda bir seferlik  seçenekleri ile profesyonel personel, cazip fiyat ve yüksek kalite standartlarında  temizlik hizmetlerinize TALİBİZ.. Tüm ofis mobilyaları, jaluzi, stor perde, bekleme ve misafir oturma gurupları, pencereler, cam paravan ve aynalar, banyo ve lavabolar, aydınlatma ekipmanı, havalandırma aksesuarları, zemin kaplamaları, raf, tezgah ve vitrin temizlikleri  kısacası temizlenmesi gereken her nokta. Çalıştığınız alanın temizliğini biz üstlenelim, sizde bu temiz ortamda çalışmanın keyfini sürün.

İnşaat Temizliği

İnşaat ve tadilat sonrasında Site, Bina, Ev, İş yeri Hastane, Okul, AVM, Plaza Gibi mekânların temizliği konusunda A’ dan, Z’ ye inşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmeti vermektedir. Moloz, hafriyat atımı, zemin cam ve muhtelif alanlara yapışmış çimento silikon, alçı kalıntıları,  Camlar, kapı ve pencereler, fayans ve parkeler, mermer ve ıslak zeminler her türlü inşaat kalıntılarını ortadan kaldırıp inşaat sonrası anahtar teslim Detaylı Genel temizlik hizmeti sunmaktadır.

Genel Temizlik

Temizlik yapılan ortamdan kaynaklanabilecek enfeksiyonları önlemek ve çalışanlar için sağlıklı bir ortam oluşturmak amacıyla uyulması gereken temizlik kurallarını belirlemek ve uygulanmasını sağlanacaktır. Aklınıza gelebilecek bireysel yada endüstriyel olarak tüm temizlik işlerinizi üstlenebiliriz bize ulaşıp projenizi sunabilirsiniz.

 

Mavi Yaka Personel Temini

Projelerimizin tümünde personelimizin etkili bir ekip anlayışı içinde ve görevini tam olarak kavramış biçimde çalışmaları yönetim ilkemizdir. Müşteri ihtiyaçlarının göz önünde tutulması v görev prosedürlerinin uygulanması temel esasımızdır. Bu nedenlerle hizmet verdiğimiz iş yerlerinde görevlendirdiği personellerini gündüz ve gece belli olmayan saatlerde denetime tabi tutmakta, personelin performanslarını yüksek tutabilmeleri için onları çok dikkatli, izlemekte, temizlik,teknik hizmetleri ile ilgili görev ve ayrıntıların en ince detaylarına kadar anlaşıldığını geri besleme yöntemi ile kontrol etmekteyiz.

 

Beyaz Yaka Personel Temini

Söz konusu hizmet ifasının sorunsuz ve profesyonel sürekliliği ve gerek iş gücü, gerek zaman kaynaklarından maksimum derecede verim alabilmek adına!personel tedarik hizmetlerinizi en iyi şekilde yerine getireceğimizi beyan eder saygılarımızı sunarız.

 

Yardımamı İhtiyacınız var? Bizimle iletişime geç