Dezenfeksiyon Temizlik Hizmeti Ozonla dezenfeksiyon Antiseptik Dezenfeksiyon Ev , Ofis , Okul , İş Yeri , Avm , Toplu Taşıma Dezenfeksiyonu Aliağa Temizlik Kaliteli Temizlik Bizim İşimiz Apartman Temizliği Ofis ve İş Yeri Temizliği Ev ve Villa Temizliği Aliağa Temizlik Kaliteli Temizlik Bizim İşimiz Apartman Temizliği Ofis ve İş Yeri Temizliği Ev ve Villa Temizliği

İhtiyacınız Olan Temizlik Bu Adreste.. Hemen Arayın! 0 (232) 655 28 28

Aliağa Temizlik Şirketi Ömür Temizlik , Tüm temizlik ihtiyaçlarınız için hizmet vermektedir. Prensip sahibi İzmir Aliağa Temizlik Firması olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek , size ekstra iş yükü ve zahmet bırakmadan , gözünüz arkada kalmadan en kaliteli şekilde profesyonel bir ekiple tüm temizlik hizmeti işlerinize yardımcı olmaktayız.

Pırıl Pırıl, Mutlubiev. Ev Temizliğini Bize Bırak, Zamanın Sana Kalsın. Profesyonel Hizmet ve Güvenilir Çalışanlarımız İle 7 Gün Hizmetinizdeyiz!

shadow

Apartman görevlileri giderlerini minimize ediyoruz. Sizin için en uygun fiyat ile merdiven ve apartman temizliği yapmaktayız.

shadow

Çevre ve Bahçe Temizliği işleriniz için profesyonel çözümler. Çevre temizleme personeli, bahçe temizlik personeli, temizlik görevlisi temini ve dahası..

shadow
aliaga-temizlik-sirket

Aliağa Temizlik Şirketi

Aliağa Temizlik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için ilk aşamadan son aşamaya kadar kendi branşında deneyimli personelimiz ile çağın teknolojisine ayak uydurarak, siz değerli müşterilerimiz tarafından örnek gösterilmek en önemli misyonumuzdur. Bizim için başarı müşteri memnuniyetinde öncelikli olan karşılıklı güven hızlı kaliteli ve zamanında bir defada doğru işi yapmaktır. Bu yüzden ki Aliağa Temizlik çalışanları işçi sağlığı ve çevre eğitimleri ile çalışanlarını bilinçlendirir, kullandığı tüm ekipman ve kimyasal malzemeleri sertifikalı ürünlerden tercih eder.
Hedefimiz tecrübelerimizden aldığımız güç ile teknolojik gelişimleri de takip ederek, sürekli gelişerek, hizmet kalitemizi en yükseğe taşıyıp, müşterilerimizin yaşam alanlarını standartlara uygun, hijyenik ortamlar haline getirebilmek ve en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Güncel Makaleler

13

Tem
Aliağa  temizlik şirketi olarak yaz mevsimini karşıladığımız bu günlerde temizlik hizmetlerinde makul fiyatlarda indirimler yapmaktadırlar. Kaliteli ve profesyonel hizmeti uygun fiyatlara almak için bizleri takip edebilirsiniz. Temizlik yaz kampanyalarımızı takip ...

28

Şub
Aliağa Temizlik Firmaları Temizlik sektöründe kalifiye eleman çalıştırmak gerçekten zor. Yakın bir geçmiş zamanda ev temizliklerine çevremizden bir bayan bulup gündelik ev temizliği yaptırabiliyorduk ve halen yaptıranlarımız da var. Ama bu ...
1. Denetim ve İş Takibi

Temizlik personellerimizi yaptıkları işten sonra değerlendiriyoruz ve müşteri memnuniyeti arttıkça prim kazanıyorlar. Böylece herkes mutlu oluyor.

2. Eğitimli Kadro

Her temizlik personelinin yoğun bir eğitimden geçtiğini ilk deneyiminiz den itibaren fark edeceksiniz. İş ortaklığımız süresince de periyodik eğitimlerimiz devam ediyor.

3. Ücretsiz Telafi

Temizlik personelimizin hizmetinden memnun kalmazsanız 48 saat içerisinde başka bir personeli ücretsiz telafi temizliğine gönderiyoruz.

4. Güvenli Çalışan Kontrolü

Personellerimizi tüm güvenlik kontrollerinden geçiriyor; adli sicil kayıtları, referanslar ve ikametgah gibi bilgi ve belgeler ışığında işbirliğine başlıyoruz

Yardımamı İhtiyacınız var? Bizimle iletişime geç